Patiko? Pasidalinkite!

Vis pastebiu socialinių tinklų paskyras, kuriose lahatronai lohina lietuvius. Pavyzdys: Rusai puola. Partizanai gynė Lietuvą. Prie ruso Lietuva nuskurdo. Rusai okupantai.

O didžiausią pasipiktinimą kelia parašymas, Sovietų sąjunga. Visi nekenčiantys buvusios Tarybų sąjungos rašo ne Tarybų sąjunga o Sovietu sąjunga. O juk, tai pusiau rusiškai sovietckij sojuz. Tai jei jie iškraipo žodžius, tai iškraipau ir aš. O gal tai Soviet union?

Tarybų Socialistinių Respublikų Sąjunga arba Sovietų Socialistinių Respublikų Sąjunga, trumpiau Tarybų Sąjunga, Sovietų Sąjunga, TSRS, SSRS, TSR Sąjunga, SSR Sąjunga.

Kodėl Lietuvoje tiek daug idiotų? Kodėl Lietuvoje tiek daug propagandos ir jos niekas nežaboja? Jei žmonės pasidomėtų bent kiek istorija, tie lahatronai su savo propaganda neturėtų darbo. Dabar vyks rinkimai. Lietuvos liaudis tipo „rinks“ prezidentą. Ko gero ir vaikai supranta kad tai cirkas.

Bet va, yra dar gyvų ir ko gero jie veisiasi, tokių kurie visiškai nesigaudo politikoje, istorijoje ir ekonomikoje. Jei pasidomėtų, suprastų , kad Rusija ir Vokietija, niekada nebuvo priešės. Suprastų, kad Napaleonas niekada nekariavo prieš Rusiją. Suprastų, kad visi karai vykdomi su tikslu apiplėšt tautas ir priversti jas dirbti. Suprastų, kad jau 15 amžiuje buvo labai aukštos technologijos. Suprastų, kad ir Lietuvoje elektra buvo 18-19 a.

Juk tereikia, tik pasidomėti. Tik truputi nustoti maukti alų ir valgant čipsus traiškyti kompe ar telefone nesąmones. Tereikia šiek tiek pavirsti iš vergo į žmogų. Štai jums geriausias įrodymas, jog Rusija iš principo negali būti priešė, nei vokiečių nei anglų nei prancūzų.

Ricardas Auglysm nuotrauka.

Kaip gali imperija kuriai vadovauja Anglijos karalienės anūkė, būti priešiška Anglijai, arba būdama vokietė Vokietijai. Matote, tik truputis informacijos be alaus ir jau viskas keičiasi.

Ričardas Auglys

 


Patiko? Pasidalinkite!