Supratingumo nebuvimas. Panašu, kad tai yra viena svarbiausių problemų, susijusių su psichologiniu „neraštingumu“. Dauguma gyvena taip, lyg aplinkiniai žmonės mokėtų nuskaityti jų mintis. Nesikalbėjimas tarpusavyje. Žmonės dažnai gėdijasi kalbėti apie savo jausmus ir norus. Kito žmogaus smerkimas. Smerkimas, peikimas, niekinimas visada negatyviai veikia ir žmonių tarpusavio santykius, ir jų pačių vidinę būseną. Juk žmogus, kurį smerkia, iš pradžių pajaučia nuoskaudą, kuri gali virsti pykčiu, o galiausiai gimsta ir agresija. Apie tai ir dar daugiau kalbamės su Edmundu Ščerbina.
Algirdas Švanys atliko svarbų darbą Lietuvos ir Rusijos tarpusavio santykių pagerinime. Lietuva šiandien turi dėkoti Rusijai už tarpusavio supratimą.
Labai blogai, kad valdžia iš Algirdo Švanio daro nusikaltėlį ir jam visaip grasina. Tokiu būdu jį varo iš savo Tėvynės. Kol taip bus, A. Švanys į Lietuvą negrįš. Jis sukurs gyvenimą Rusijoje. Šiuo atveju reikia pripažinti abiejų pusių kaltę ir nutraukti šio klausimo aptarinėjimą. Valdžia turi panaikinti visus Švaniui iškeltus kaltinimus ir leisti jam ramiai apsispręsti, kur ir kaip gyventi.
Vaidai tu esi sakes kad megsti gematogena ar hemotogena nezinau kap jis te tikrai vadinas.nu saldainis.kaip manai per kiek laiko seimunas sues 10kg sokolado?
Yra motyvas – ir viskas ką daro žmogus remiasi į motyvaciją , o tai ne kas kita kaip reakcija į susidieliojusių aplinkybių ir sąvokos , bei poreikių nišrainę. Vaidai jūs šiame pokalbio šau mėginote paaiškyti elementarų dalyką klampodami po reikalo sudedamasias. Čia jūs norėjote parodyti…. ar tik paplepėti mėgindami surasti atramos tašką toje sampratų putroje? Be pykčio…. Edmundai – žmogui intelektas duotas ne vien tam , kad matytu spalvų gamą , o tam kad gebėtu įvertinti atspalvių sodrumą – va čia ir esmė į gyvenimo ( būties ) supratimą .