Patiko? Pasidalinkite!

Biologai priminė seniai pamirštą ar dirbtinai apleistą reiškinį ir oficialų mokslą – telegoniją.

Gerai žinoma, kad negimusio vaiko genetinė medžiaga vienodai susideda iš motinos ir tėvo DNR, tačiau mokslininkai įrodė, kad buvusių seksualinių partnerių palikti genai turi ne ką mažesnę įtaką.

Mokslininkai, tiriantys vaisių, nustatė, kad palikuonius įtakoja buvę mamos partneriai, su kuriais mama turėjo lytinių santykių.

„Daily Mail“ duomenimis, mokslininkai nustatė, kad vyrų sėklinių medžiagų skystyje esančios cheminės medžiagos turi daug ilgesnį ir svarbesnį poveikį nei anksčiau.

Jie ištyrė, kad moteris turėjusi lytinių santykių su vyru, jaunystėje, jų likučius gali nešioti ištisus dešimtmečius.

Ekspertai mano, kad tai būdinga žmogaus organizmui.

Teorija, vadinama „telegonija“, nėra nauja. Jį pasiūlė senovės graikų filosofas Aristotelis.

Kas yra pirmasis, jis ir tėtis!  Aktas Rita arba pirmosios nakties efektas!

Telegonija, pristatoma, kaip genetikos mokslo atšaka, yra teorija, teigianti, kad po kiekvienų lytinių santykių abiejų partnerių organizmai genetiniame lygmenyje išsaugo dalį informacijos iš kito partnerio. Todėl, pavyzdžiui, nuo vieno vyro pastojusios moters vaikas gali turėti kito, ankstesnio jos partnerio (ne savo tėvo) bruožų. Arba, vaikas gali turėti savo tėvo ankstesniosios partnerės (ne savo mamos) bruožų. Tai tinka kalbant apie visus žinduolius, ne tik žmones. Neaišku, kaip dėl kitų gyvūnų.

Ši teorija buvo viena iš priežasčių, kodėl karalių santuoka su išsiskyrusiomis buvo draudžiama senovėje. Daroma prielaida, kad moters kūnas perduoda vaikams informaciją apie savo buvusį vyrą, o karaliaus įpėdiniai – „ne gryno kraujo“.

Moteris buvusių meilužių DNR bankas

Veislinių žirgų, šunų, ar, net balandžių augintojai apie tai kuo puikiausiai nusimano. Norint išlaikyti veislę, patelę reikia saugoti nuo kitos veislės patinų, nes po to gali būti didelių problemų.

Susijęs vaizdas

Švedijos molekulinės biologijos instituto direktorius Arthuras Mingreimas teigia, kad tų pačių žmonių DNR analizė įvairiais jų gyvenimo laikotarpiais leido nustatyti, kad moteris po gimimo pastebimai pastebi DNR pokyčius – ji turi vaiko tėvo genus. Švedijos mokslininkai nustatė, kad hialurono rūgštis, kurioje vyriškos gleivinės išskyrose yra DNR sruogų, patenka į kiaušides.

Savo ruožtu profesorius Russellas Bonduriansky iš Naujojo Pietų Velso universiteto Australijoje, kuris atrado šią genetinę paveldėjimo sistemą Drosofiloje, pareiškė: “Manome, kad šis procesas yra daug sudėtingesnis, nei manėme iki šiol. “

Profesorius mano, kad šis „ilgą laiką veikiančių cheminių elementų“, perduodamų moteriai iš vyro, poveikis yra vystomas evoliucijos procese. Moters kūnas saugo visų ankstesnių partnerių DNR ir „pasirenka“ geriausią, įterpdamas juos į palikuonis.

Trumpiau tariant, stipresnės DNR ląstelės nugali silpnesnes. Jeigu moters partnerio DNF buvo stipresnis, jis nugalės tikrojo tėvo ir mamos DNR ir vaikas gims su “buvusiojo” bruožais.

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „телегония“

Tarybų Sąjungoje telegonija buvo prisiminta praėjusio šimtmečio šešiasdešimtajame dešimtmetyje. Devyni mėnesiai po 1958 m. pasaulio jaunimo festivalio Maskvoje gimė nemažai juodųjų kūdikių. Žmonės buvo nustebę, o dauguma naujagimių nedelsiant papildė vietinius vaikų namus, nes jie buvo tamsaus gymio (juodaodžiai). Tai vyko po kelerių metų kai kuriose Maskvos šeimose. Viso buvo užfiksuota apie 10 tokių atvejų.

Tuo tarpu motinos pripažino, kad prieš keletą metų vyko pirmasis seksualinis kontaktas festivalio metu su svečiais iš Afrikos. Po to, moterys susilaukė vaikų nuo savo šviesiaodžių sutuoktinių, bet jie gimė – juodaodžiais.

Tokių atvejų yra labai daug, bet dabartinės liberali sistema to vengia, nes tai prieštarauja liberalioms “vertybėms”. Šeima susilaukė dvynukių. Prieš vyrą, moteris turėjo lytinių santykių su baltaodžiu, pažiūrėkite kas gavosi.

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „телегония“

Jūs esate girdėję apie veislinius šunis ir apie mišrūnus? Jūs žinote, kad norint pratęsti veislinio šuns palikuonis reikia ieškoti savo šuniui tokios pat veislės antros pusės. Viskas yra logiška ir paprasta, nereikia jokių didelių mokslų ir tyrimų, ir svarbiausia, kad mūsų protėviai tai žinojo.

Pirmos nakties “kultas” buvo ne šiaip sau sugalvotas, tai yra labai prasmingas ir atsakingas gyvenimo žingsnis. Visa tai šiandien kai kam kelia juoką, bet iš tikro žmonija yra dirbtinai daroma “mišrūnais”.

Liberalizmo virusas naikina tautas, tradicijas, papročius, ištisas kultūras ir svarbiausia žmogiškumą. Kas kaltas? Kaltas bukumas, naivumas ir norėjimas tuščiai “gyventi” ir tam visiškai nereikia proto.

ecology.md inf.

 


Patiko? Pasidalinkite!