Patiko? Pasidalinkite!

15min.lt propagandistas ir faktų čekintojas Vilius Petkauskas (slapyvardžiu Petuhauskas) perėjo į kitą “levelį”. Jau porą mėnesių nebesimato Viliaus pezalų 15-oje minučių ir, kaip supratome, su savo amerikasosų gaujele Vilius nusprendė kurti kažką naujo:

“NAUJAS EPIZODAS “Proto pemza” jūsų ausis pasieks jau šį ketvirtadienį! Iki tol siūlome pasiklausyti antros mūsų laidos. Pasakojame apie neatpažintus skraidančius objektus ir reiškinio stebėjimus Lietuvoje. 🛸 Per pastarąjį šimtmetį apie NSO mūsų šalyje pranešta buvo toli gražu ne kartą. Nuo keistų šviesų virš Kauno forto XIX a. ir cigaro formos raketų XX a. pradžioje iki naujienų apie NSO greta Vilniaus pirmuosiuose „Respublikos“ ir „Lietuvos ryto“ puslapiuose. Šioje laidoje taip pat nersime į NSO reiškinio kilmę, istoriją ir stebėjimų rūšis. Nors terminas „ufologija“ kelia šypseną, keistas šviesas danguje tyrinėja nemaža mokslininkų bendruomenė. Įdomiausia, kad dalis jų savo karjerą su NSO pradėjo siekdami reiškinį paneigti. Ar NSO tapatu „žaliems žmogeliukams“ nuspręskite patys, tačiau milijonų žmonių sąmonėje baimę ar susižavėjimą keliantys reiškiniai – mažų mažiausiai įdomūs vaizduotei pašveisti.”

Vilius su savo amerikasosais draugais nevengia vartoti daug angliškų žodžių ir vaidinti tikrą amerikasosą (o ne apsimetėlį, kaip pusruskis Algis Greitai). Kviečiame paklausyti Viliaus ir jo kolegų pezalų apie NSO.

Virgis Majakas


Patiko? Pasidalinkite!