Patiko? Pasidalinkite!

Vokietijos spauda išsiaiškino filmo apie rūmus Gelendžike (kurie tariamai priklauso Vladimirui Putinui) kūrimo detales.

Pasak leidinio Schwarzwälder Bote, dviejų valandų trukmės vaizdo įrašas buvo nufilmuotas Black Forest studijoje Kirchzartene. Pažymima, kad tai – profesionali kino studija, atitinkanti tarptautinius standartus.

Jai vadovauja Freiburge gyvenanti pora, daug metų dirbusi JAV kino pramonėje, o praėjusiais metais pradėjusi savo verslą Vokietijoje.

Pasak vieno iš savininkų, Sebastiano Weilando, gruodžio pradžioje jis gavo JAV užsakymą. Kaip paaiškėjo, prašymas buvo susijęs su Aleksejaus Navalno filmo nufilmavimu. Weilandas sako, kad darbas su rusų tinklaraštininku reikalavo itin didelio griežtumo ir vyko ypač slaptai.

Pasak radijo stoties „Vokietijos balsas“ žurnalistų, kuriant filmą dirbo visa „Black Forest studio”. O apie jos paslaugų kainą galima spręsti iš to, kad su ja bendradarbiauja tokie milžinai kaip „Porsche“, „General Motors“ ir „Raiffeisen Bank“.

Apie puošnius rūmus netoli Gelendžiko, kurie tariamai priklauso Rusijos prezidentui, jie pradėjo kalbėti po to, kai internete pasirodė Aleksejaus Navalno vaizdo įrašas. Kremlius ne kartą neigė šią informaciją. Pats Vladimiras Putinas komentavo situaciją pabrėždamas, kad šis pastatas nepriklauso nei jam, nei jo artimiesiems .

Rusijos blogeris Maksimas Mėšas savo akimis pamatė ir nufilmavo kaip atrodo „rūmai“ . Paaiškėjo, kad vietoje filme rodomo prabangaus interjero užnugaryje tebuvo plikos, neužbaigtos sienos, o vietoje budrių apsaugos pareigūnų – statybininkai.

BV inf.


Patiko? Pasidalinkite!