Patiko? Pasidalinkite!

Rusijoje vyksta JAV finansuojamo melagio Aleksejaus Navalno nesankcionuoti mitingai. Teisėsauga perspėjo, kad mitingai yra nesangcionuoti, todėl virš 1000 mitinguotojų buvo sulaikyta.

Gabrielius Landsbergis spjauna į Rusijos įstatymus ir ragina paleisti sulaikytuosius

Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija griežtai smerkia masinius suėmimus ir prievartos naudojimą prieš taikius protestuotojus Rusijos Federacijoje, antrą savaitgalį iš eilės išėjusius protestuoti prieš valdžios savivalę ir palaikančius vis dar suimtą opozicijos lyderį A. Navalną.

„Brutalūs, žmogaus orumo ir žmogaus teisių nepaisantys bei akivaizdžiai tarptautinės teisės principus, Europos Tarybos ir demokratines vertybes pažeidžiantys susidorojimai su protestuotojais ir žurnalistais tampa sistemišku Rusijos Federacijos institucijų elgesiu“, – sakė užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis.

Ministras paragino Rusijos Federacijos valdžios ir teisėsaugos institucijas nedelsiant paleisti visus sulaikytus taikius protestuotojus ir žurnalistus, užtikrinti savo piliečių teisę į taikius susirinkimus ir saviraiškos laisvę bei susilaikyti nuo neproporcingų ir žmogaus teises pažeidžiančių priemonių taikymo.

Kas būtų, jeigu Lietuvoje sugalvotų surengti nesankcionuotus mitingus ir sukviesti į gatves išeiti tūkstančius žmonių? Ar Gabrieliukas juos palaikytų su Šimonytė?

Gabrieliau, gal nustok vieną kartą juokinti žmones ir imkis naudingos veiklos Lietuvos labui!

Egidijus Paulauskas


Patiko? Pasidalinkite!