Patiko? Pasidalinkite!

Sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys, kalbėdamas valstybinio transliuotojo liepos 18 d. laidoje „Savaitė“ atskleidė, kad siekiant kuo labiau klaidinti ir kvailinti žmones dėl vakcinavimosi nuo koronaviruso, slapčia buvo pasitelkti nuomonės formuotojai.

Kitaip tokie veikėjai dar vadinami „influenceriais“, tai yra žmonės už pinigus formuojantys nuomonę apie tam tikrus produktus, prekės ženklus ar įvykius.

Koronaviruso atveju – tai žmonės, už mokesčių mokėtojų pinigus tiems patiems gyventojams įvairiomis formomis skleidžiantys Lietuvos teritorijos administratorių parengtą reikalingą propagandą.

„Esu dabar priverstas kai ką lyg ir paatvirauti, ko neplanavome, kažkaip paslapčia turėjau mintyje, kad gal apie tai reikėtų kalbėti, kai jau viskas baigsis, tačiau mūsų informavimo kampanijoje, apie kurią daug kas sako, kad gal ir nesimato, yra ir tokių priemonių, kur yra pasitelkiami tie vadinamieji „influenceriai“, žmonės, kurie rašo straipsnius, kurie veda laidas. Ir yra daugybė laidų ir daugybė straipsnių, kurie buvo inicijuoti ir žurnaluose, ir laikraščiuose, ir eina po šiai dienai ir televizijoje, tik ten nėra tokio įkyraus „Sveikatos apsaugos ministerija jums kažką tai daro“, nes būtent ekspertų mums buvo irgi dar vienas iš patarimų, kad vis tik politikų žmonės šitoje temoje nori matyti mažiausiai“, – papasakojo A. Dulkys.

Plačiau apie tai – liepos 19 d. „PressJazz TV“ tiesioginėje laidoje „2K+“, kuri bus rodoma nuo 15 val. čia:

ekspertai.eu


Patiko? Pasidalinkite!