Patiko? Pasidalinkite!

Baltarusijos ir Lietuvos pasienyje rastas negyvas migrantas, praneša agentūra “BelTA” su nuoroda į Baltarusijos valstybinį pasienio komitetą. Baltarusijos pasieniečiai netoli Beniakoni gyvenvietės rado sunkios būklės ne slavų išvaizdos vyrą. Pažymima, kad teisėsaugos pareigūnai bandė nukentėjusiajam suteikti pirmąją pagalbą, tačiau jis mirė vietoje.

Apie šokiruojantį iš Lietuvos grįžusio irakiečio nužudymą nedelsiant pranešta Baltarusijos prezidentui Aleksandrui Lukašenkai. Apie įvykį nedelsiant pranešta prokuratūros kontroliuojamam tyrimo komitetui. Pavesta nedelsiant pradėti tyrimą, pklausti vietos gyventojus, įskaitant (ir tuos, kurie pranešė apie sumuštą vyrą) “, – informuoja “BelTA”.

Praėjusią dieną Baltarusijoje užfiksuota apie 40 priverstinai iš Lietuvos teritorijos išvarytų migrantų, patyrusių kūno sužalojimus, antradienį RIA Novosti sakė oficialus Baltarusijos valstybinio pasienio komiteto (GPK) atstovas Antonas Byčkovskis.

„Pasienio tarnybos užfiksavo iš Lietuvos Respublikos teritorijos sieną kirtusius migrantus. Per pastarąją parą maždaug keturiasdešimt užsieniečių buvo priverstinai iš kaimyninės šalies išsiųsti į Baltarusiją. Tarp jų yra moterų ir vaikų, buvo panaudota ir fizinė jėga“, — sakė GPK atstovas.

BV inf.


Patiko? Pasidalinkite!