Patiko? Pasidalinkite!

„Ekspertai.eu“ straipsnyje teigiama, kad žiniasklaidos grupė užsiima „terorizmo finansavimu ir pinigų plovimu“

Žiniasklaidos grupės MIA „Rossija segodnia“ spaudos tarnyba pavadino Lietuvos naujienų portalo „ekspertai.eu“ tvirtinimą, kad didžiausia Rusijos žiniasklaidos priemonė tariamai „užsiima tarptautinio terorizmo finansavimu ar pinigų plovimu“ tiesioginiu šmeižtu.

„Straipsnis tiesiogiai šmeižia „Rossija segodnia“, pavojingai klaidina skaitytojus ir kenkia agentūros reputacijai“, — teigė „Rossija segodnia“ spaudos tarnyba. — Mes reikalaujame nedelsiant viešai atsiprašyti. Esame pasirengę teisme ginti savo teises ir sąžiningą vardą“.

Spalio 30 dieną „ekspertai.eu“ paskelbė pranešimą apie Danijos vyriausybės leidimą dujotiekio „Nord Stream 2“ projektui. Kaip naujienos šaltinis straipsnyje buvo nurodyta naujienų agentūra „RIA Novosti“, „priklausanti tarptautinei media grupei „Rossija segodnia“, kuri užsiima terorizmo finansavimu ir pinigų plovimu“.

Šiam tarp kitko paminėtam itin rimtam kaltinimui pateisinti buvo naudojamas tame pačiame portale paviešintas straipsnis apie neįvardinto Lietuvos piliečio gautą laišką iš „Swedbank“ su pranešimu apie atsiskaitymų, siejamų su minėta media grupe nutraukimą.

„bukimevieningi.lt“ komentaras:

Rusija šį kartą greičiausiai nesuprato Audriaus Nako sarkazmo, o gal….

BV inf.


Patiko? Pasidalinkite!