Patiko? Pasidalinkite!

Naujausi keturi užsikrėtimo koronavirusu atvejai patvirtinti tarp kruizinio laivo keleivių, kurie praėjusį savaitgalį buvo evakuoti iš Japonijos į Jungtinę Karalystę

Anglijos medikų teigimu, pacientai virusu užsikrėtė kruiziniame laive „Diamond Princess“, kuris daugiau nei dvi savaites yra laikomas karantine prie Japonijos krantų.

Koronavirusu užsikrėtę pacientai perkelti iš „Arrowe Park“ ligoninės į specializuotus Nacionalinės sveikatos tarnybos (NHS) centrus.

Dalis kruiziniame laive „Diamond Princess“ buvusių britų evakuoti į Australiją, įskaitant Šiaurės Airijos daininkę Rebecca Harkin. Australijoje britai praleis dvi savaites.

Taip pat patvirtinta, jog Milton Keynes esančiame „Kents Hill Park“ viešbutyje karantine laikyti daugiau nei 100 britų pabaigė savo karantiną ir dalis jų jau paleista namo.

Vien Kinijoje koronavirusu užsikrėtė daugiau nei 76 000 žmonių ir numirė 2 442 žmonės. Virusas išplito į mažiausiai dar 11 šalių.

Praėjusį savaitgalį Italijos vyriausybė įvedė griežtą karantiną dviem šalies Šiaurėje, šalia Milano ir Venecijos miestų, esantiems regionams, o užsikrėtusiųjų koronavirusu atvejų skaičius pasiekė 130 – tai didžiausia epidemija Europoje.

Dėl viruso grėsmės buvo nutrauktas įžymusis Venecijos festivalis, o keli Veneto ir Lombardijos miestai, kuriuose gyvena apie 50 000 žmonių, yra visiškai uždaryti – į šiuos meistus negalima nei atvykti, nei išvykti be specialių leidimų. Nuo koronaviruso šiuose miestuose mirė penki žmonės.

Turkija, Pakistanas ir Afganistanas uždarė sienas su Iranu, kur nuo koronaviruso numirė aštuoni žmonės.

anglija.today

 


Patiko? Pasidalinkite!